X. Grzegorz Śniadoch IBP wygłosi rekolekcje dla inteligencji i środowisk twórczych w bydgoskim Sacre Coeur

sacre coeur

Jak co roku, rekolekcje dla środowisk inteligenckich i twórczych odbędą się w kościele pod wezwaniem Najświętszego Serca Pana Jezusa w Bydgoszczy przy placu Piastowskim.

Tegoroczne rozpoczną się w najbliższa niedzielę (19 marca). Głosić je będzie ks. Grzegorz Śniadoch.

Rekolekcjonista pochodzi z Łomży, seminarium duchowne ukończył w Warszawie jako alumn Ordynariatu Polowego Wojska Polskiego. Po uzyskaniu dyplomu magistra teologii wstąpił do zgromadzenia Instytut Dobrego Pasterza i święcenia kapłańskie przyjął w kościele św. Eligiusza w Bordeaux (Francja). Następnie ukończył jeszcze studia podyplomowe z teologii dogmatycznej na Papieskim Wydziale Teologicznym we Wrocławiu, po czym został skierowany przez władze zgromadzenia do pracy w Białymstoku.

Kapłan ten znany jest z licznych wykładów i artykułów w prasie katolickiej i internecie. Dokonuje w nich analizy historii, zwłaszcza najnowszej, pod kątem zapowiadanych przez Pismo Święte i Tradycję Kościoła czasów ostatecznych. Specjalne znaczenie w tym odczytywaniu Bożych znaków ma zdaniem ks. Śniadocha orędzie z Fatimy. Nie wiemy jaka czeka nas przyszłość – zaznacza ks. Śniadoch – ale musimy być gotowi na ciężkie czasy, gdyż z sytuacji międzynarodowej a także ujawnionych orędzi III Tajemnicy Fatimskiej wynika, że nadchodzi dla świata ciężki czas wojen.

Nauki rekolekcyjne w niedzielę 19 marca w czasie każdej Mszy świętej (7:30, 9:30, 11:00, 12:15 , 14:00, 19:00) a w kolejne dni  powszednie o godz. 18:30 (a także o godzinie 9:00 rano).

 

Za: Tygodnik Bydgoski

 

Książkę x. Śniadocha o mszy św. można nabyć tutaj

Msza po dawnemu...

Tradycja zanegowana

Dekalog

Mszalik

Mity i prawda

Zamów Nova et Vetera

Nasze rekolekcje

rekolekcje

Libri Selecti

Libri Selecti

Summa liturgiae

O nas

Czas na przywrócić prawdziwego ducha łacińskiej cywilizacji i polskości! Koniec bierności, czas zatrzymać i odeprzeć wrogów Kościoła, cywilizacji i polskości! Czas się podnieść i wyjść odważnie naprzeciw wrogom…
Czytaj dalej >>>

Potrzebujemy pomocyNewsletter

Po zapisaniu się do Newslettera otrzymasz od nas 3 prezenty:
1) 15 tekstów liturgicznych, modlitw i pieśni (łac. i pol.)
2) encyklikę Piusa X "Pascendi dominici gregis"
3) encyklikę Benedykta XVI "Deus caritas est".

Czytelnia

Wyszukaj na stronie

Newsletter

To co najważniejsze prześlemy na Twój e-mail!