Wielkoduszni ludzie wokół nas

potrzebna pomoc

Dobrym ludziom z Polski i spoza niej zawdzięczamy to, że możemy prowadzić nasze działania i inicjatywy. Do naszych Dobrodziejów, którzy wsparli nas w ostatnim czasie, należą między innymi:

 

Pani Lucyna z Krakowa - 30 zł

Pan Ryszard z Radomia - 30 zł

Pan Przemysław z Tarnobrzega - 50 zł

Pan Andrzej ze Żdanowa - 35 zł

Pan Janusz z Wrocławia - 50 zł

Pan Dominik ze Zgorzelca - 5 zł

Pan Adam z Nieporętu - 80 zł

Ks. Wojciech z Poznania - 70 zł

To dzięki naszym Dobrodziejom możemy otwierać kolejny rok wykładów w Akademii Tradycjia i Przyszłość, przygotować kolejny numer  naszego magazynu Nova et Vetera, oraz wspierać duszpasterstwo Tradycji. Bez wsparcia ze strony naszych Dobrodziejów te działania nie byłyby możliwe.

Do działań, którymi możemy się pochwalić nalezy wysyłka ponad 900 paczek z cennymi publikacjami do kleryków, setki wykładów  dotyczących tradycyjnej doktryny katolickiej oraz polskiego dziedzictwa narodowego, ponad 100 tysięcy egzemplarzy Nova et Vetera, rozprowadzonych pośród duchowieństwa i w parafiach. Wsparliśmy klasztor ss. Nazaretanek na Białorusi Mszalikami dla wiernych i innymi książkami, zakupiliśmy dla księzy celebrujących msze tradycyjną kilka mszałów ołtarzowych. Chcemy nadal być użyteczni i służyć sprawie odnowy Tradycji i obronie i ukazywaniu wielkości polskiego dziedzictwa narodowego. Ale możemy zrobić to tylko razem z ludźmi wielkodusznymi. Potrzebujemy Państwa wsparcia.

Obecnie przygotowujemy polską edycję wydanego w USA "Poradnika dla tych, którzy zaczynają chodzić na mszę trydencką", znanego Feliksa Cozela SJ "O Najśw. Sakramencie i Komunii św" i inne publikacje. Chcemy też wydać kolejny tom "Wykładu Lityrgii Kościoła Katolickiego".

 

Powodzenie tych przedsięwzięć zalezy od możliwości finansowych. Liczymy na każdego, komu bliskie jest dzieło tradycyjnej odnowy Kościoła

 

Wielkoduszność to jedna z cech, której bardzo potrzebuje dzisiejszy świat. Cieszymy się, że ludzi uszlachetnionych tą cnota przybywa w kręgu naszego Centrum. Dziękujemy za nich, przez Maryję, Panu Bogu.

Przypominamy też, że za naszych Dobrodziejów, w ich intencjach każego miesiąca są sprawowane przynajmniej dwie Msze św.

Zwracamy też uwagę, że w prawym górnym rogu naszej strony pojawiła się specjalna zakłatka dotpay, za pomocą której w łatwy sposób można dokonać dowolnej donacji na rzecz Centrum Kultury i Tradycji.

Można też dokonac wsparcia w tradycyjny sposób.  Gdyby ktos chciał dołączyć do naszych Dobroczyńców, a tym samym Dobroczyńców Tradycji w Polsce, przypominamy numer naszego rachunku:


Centrum Kultury i Tradycji

ul. Powstańców 26/20

05-091 Ząbki

94 2490 0005 0000 4520 5605 1426

 

 

Za każde, nawet najmniejsze wsparcie -  serdecznie dziękujemy. Bóg zapłać!

Msza po dawnemu...

Tradycja zanegowana

Dekalog

Mszalik

Mity i prawda

Zamów Nova et Vetera

Nasze rekolekcje

rekolekcje

Libri Selecti

Libri Selecti

Summa liturgiae

O nas

Czas na przywrócić prawdziwego ducha łacińskiej cywilizacji i polskości! Koniec bierności, czas zatrzymać i odeprzeć wrogów Kościoła, cywilizacji i polskości! Czas się podnieść i wyjść odważnie naprzeciw wrogom…
Czytaj dalej >>>

Potrzebujemy pomocyNewsletter

Po zapisaniu się do Newslettera otrzymasz od nas 3 prezenty:
1) 15 tekstów liturgicznych, modlitw i pieśni (łac. i pol.)
2) encyklikę Piusa X "Pascendi dominici gregis"
3) encyklikę Benedykta XVI "Deus caritas est".

Czytelnia

Wyszukaj na stronie

Newsletter

To co najważniejsze prześlemy na Twój e-mail!