Uwaga! Prezent! Hebdomada Sancta!

msza

Dla każdego z Państwa, kto do końca czerwca zakupi w księgarni Libri Selecti którykolwiek z tomów Wykładu Liturgii Kościoła Katolickiego, otrzyma od nas w prezencie dwujęzyczne, polsko-łacińskie wydanie książeczki dla wiernych "Hebdomada Sancta. Obrzędy Wielkiego Tygodnia dla Wiernych". Jeśli ktoś zamówi komplet WLKK, otrzyma jeszcze jedną, dodatkową książkę z oferty księgarni Libri Selecti.

Przypomnijmy, że niedawno wydany III tom Wykładu Liturgii Kościoła Katolickiego zawiera arcyciekawe i arcywazne wiadomości o muzyce w liturgii, a językach jakie stosowano i jakie mogą byc dopuszczone w obrzędach wspólnot katolickich oraz omówienie w aspekcie historycznym i aktualnym ksiąg stosowanych w liturgii, a także modlitw liturgicznych. Wszystkie te wiadomosci sa podane z głębokim uzasadnieniem historycznym, kulturowym a nade wszystko teologicznym. Gorąco zachęcamy do nabywania i informowania o tym niezwykłym dziele i jego edycji swoich znajomych, w tym kapłanów! To dzieło błogosławionego arybiskupa - Męczennika II wojny światowej powinno byc dziś przywracane polskiej kulturze teologicznej i liturgicznej.

Msza po dawnemu...

Tradycja zanegowana

Dekalog

Mszalik

Mity i prawda

Zamów Nova et Vetera

Nasze rekolekcje

rekolekcje

Libri Selecti

Libri Selecti

Summa liturgiae

O nas

Czas na przywrócić prawdziwego ducha łacińskiej cywilizacji i polskości! Koniec bierności, czas zatrzymać i odeprzeć wrogów Kościoła, cywilizacji i polskości! Czas się podnieść i wyjść odważnie naprzeciw wrogom…
Czytaj dalej >>>

Potrzebujemy pomocyNewsletter

Po zapisaniu się do Newslettera otrzymasz od nas 3 prezenty:
1) 15 tekstów liturgicznych, modlitw i pieśni (łac. i pol.)
2) encyklikę Piusa X "Pascendi dominici gregis"
3) encyklikę Benedykta XVI "Deus caritas est".

Czytelnia

Wyszukaj na stronie

Newsletter

To co najważniejsze prześlemy na Twój e-mail!