Unacum.pl: Książka, której należy się pozbyć

Msza

Na stronie unacum.pl ukazała się krótka, ale niezwykle trafna notatka, będąca zachętą do właściwego postępowania z książką x. Grzegorza Śniadocha IBP pt "Msza święta Trydencka. Mity i Prawda. Zachęcamy do działania zgodnego z radą, jak i do częstego odwiedzania strony unacum.pl

 

Każdy kto chciałby przeczytać recenzję książki Msza święta trydencka. Mity i prawda może zajrzeć na portal PCh24, gdzie zrobiła to już Bogna Białecka.
Ja chciałbym wezwać do pozbywania się tej książki!

Sam namawiałem wielokrotnie ks. Grzegorza do pisania o tych mitach. Celem takich publikacji nie jest jednak katechizacja tradycyjnych katolików, a obalanie stereotypów o tradycyjnej liturgii wśród osób bardzo powierzchownie znających ten temat.
Z tego powodu książka ta nie powinna leżeć na półkach tradycyjnych katolików, ale raczej trafiać do rąk ich proboszczów, przyjaciół i znajomych księży. Pozbywajmy się tej książki! Niech trafia do miejsc, gdzie jest szczególnie potrzebna.

 

Marcin Gola

 

Książkę można nabywać tutaj.

Msza po dawnemu...

Tradycja zanegowana

Dekalog

Mszalik

Mity i prawda

Zamów Nova et Vetera

Nasze rekolekcje

rekolekcje

Libri Selecti

Libri Selecti

Summa liturgiae

O nas

Czas na przywrócić prawdziwego ducha łacińskiej cywilizacji i polskości! Koniec bierności, czas zatrzymać i odeprzeć wrogów Kościoła, cywilizacji i polskości! Czas się podnieść i wyjść odważnie naprzeciw wrogom…
Czytaj dalej >>>

Potrzebujemy pomocyNewsletter

Po zapisaniu się do Newslettera otrzymasz od nas 3 prezenty:
1) 15 tekstów liturgicznych, modlitw i pieśni (łac. i pol.)
2) encyklikę Piusa X "Pascendi dominici gregis"
3) encyklikę Benedykta XVI "Deus caritas est".

Czytelnia

Wyszukaj na stronie

Newsletter

To co najważniejsze prześlemy na Twój e-mail!