Tradycyjna Paczka w każdym seminarium. Koniec akcji.

 

Szanowni Państwo!

 

Bardzo dziękujemy naszym Dobroczyńcom, a właściwie – Dobroczyńcom polskich seminariów za wsparcie akcji „Tradycyjna Paczka w seminarium”! Udało się, dzięki Państwa wsparciu, zgromadzić na ten cel 2 873, co wystarcza, przy dopłacie ze środków przeznaczonych na cele statutowe, na pokrycie kosztów Tradycyjnej Paczki dla wszystkich seminariów w Polsce, które do tej pory nie otrzymały naszych książek. Przypomnijmy, że akcję rozpoczął jeszcze Instytut Summorum Pontificum, my zaś, jako spadkobierca i kontynuator jego zadań – przeprowadzimy wysyłkę książek.

 

Bóg zapłać naszym Dobroczyńcom – zarówno tym, licznym, którzy wpłacili niewielkie kwoty, także tym, którzy swoja wpłatą sfinansowali jedna paczkę, w końcu także Ofiarodawcom większych kwot. Wszyscy przyczynili się do niewymiernego ale konkretnego dobra, które razem możemy wyświadczyć. Ufamy, że dzięki temu wsparciu, Państwa wsparciu, Tradycja katolicka będzie zdobywała coraz większe obszary w Kościele, również w Polsce.

Msza po dawnemu...

Tradycja zanegowana

Dekalog

Mszalik

Mity i prawda

Zamów Nova et Vetera

Nasze rekolekcje

rekolekcje

Libri Selecti

Libri Selecti

Summa liturgiae

O nas

Czas na przywrócić prawdziwego ducha łacińskiej cywilizacji i polskości! Koniec bierności, czas zatrzymać i odeprzeć wrogów Kościoła, cywilizacji i polskości! Czas się podnieść i wyjść odważnie naprzeciw wrogom…
Czytaj dalej >>>

Potrzebujemy pomocyNewsletter

Po zapisaniu się do Newslettera otrzymasz od nas 3 prezenty:
1) 15 tekstów liturgicznych, modlitw i pieśni (łac. i pol.)
2) encyklikę Piusa X "Pascendi dominici gregis"
3) encyklikę Benedykta XVI "Deus caritas est".

Czytelnia

Wyszukaj na stronie

Newsletter

To co najważniejsze prześlemy na Twój e-mail!