Tradycyjna Paczka dla Kleryka. Wciąż można wspomóc tradycyjną formację przyszłych księży

tradycyjna paczka

Minęły Święta Bożego Narodzenia, ale oktawa pozwala nam cieszyć się świętowaniem Tajemnicy Narodzin Boga-Człowieka. Na pewno w tych dniach zostaliśmy obdarowani prezentami, które sprawiły nam radość, bo są wyrazem czyjejś miłości lub choćby życzliwości.

My też chcemy obdarować prezentami przyszłych kapłanów. Paczki, które przygotowujemy dla kleryków, mają ukazać, że są w Polsce wierni, którym zalezy na tym, by kapłani znali katolicka doktrynę, współczesną historię Kościoła, by rozumieli i kochali tradycyjną liturgię.

Dziś dziękujemy kolejnym Dobrodziejom, Mecenasom Tradycjnej Paczki. Naszą akcję w ostatnim czasie wsparli:

 

Pan Łukasz z Michałowa - 300 zł

Pan Tomasz z Łodzi  - 30 zł

Pan Piotr z Nagrodów - 5 zł

Pani Aleksandra z Płocka - 40 zł

Pani Katarzyna z Kożuchowa - 100 zł

Pan Sebastian z Rozwadzy  - 50 zł

Pan Kacper z Lublina - 20 zł

Pan Michał z Łodzi  - 20 zł

 

Bóg zapłać za szlachetność i wielkoduszność, a także za bardzo konkretny dowód miłości do Kościoła i zrozumienia tego, że wszyscy możemy mieć swój udział w formacji przyszłych księży, którzy będą prowadzić nas i nasze dzieci do Nieba.

Wciąż zgłaszają się nowi klerycy, którzy wyrażają chęć pogłębiania swej formacji. Nie chcielibyśmy żadnego z nich pominąć, a każdego obdarować.

Do tej pory udało się zebrać kwotę 995 zł. Pozwoli to obdarować tylko dziesięciu kleryków spośród ponad siedemdziesięciu, którzy na Tradycyjną Paczkę czekają. Wciąż wierzymy, że nie zawiedziemy tych pozostałych i uda się zebrać potrzebna kwotę. Wkrótce, w ostatnim dniu mijającego roku powiadomimy o kolejnych postępach naszej akcji i podziękujemy kolejnym Dobrodziejom. By obdarować wszystkich kleryków, potrzeba jeszcze ponad 4000 zł. Ufamy, że uda się nam tę kwotę uzbierać.

 

By wesprzeć naszą akcję Tradycyjna Paczka dla Kleryka, wystarczy wpłacić na nasz rachunek dowolną kwotę, a jako tytuł wpisać: „tradycyjna paczka 2016.”.

Centrum Kultury i Tradycji Wiedeń 1683,

05-091 Ząbki, ul. Powstańców 26/20

 

Nr konta:  75 2030 0045 1110 0000 0386 6630

 

Bóg zapłać za każdy gest hojności! Każda, nawet bardzo mała kwota, buduje realne dobro. Za naszych Dobrodziejów przynajmniej dwa razy w miesiącu sa sprawowane Msze św.

 

 

Msza po dawnemu...

Tradycja zanegowana

Dekalog

Mszalik

Mity i prawda

Zamów Nova et Vetera

Nasze rekolekcje

rekolekcje

Libri Selecti

Libri Selecti

Summa liturgiae

O nas

Czas na przywrócić prawdziwego ducha łacińskiej cywilizacji i polskości! Koniec bierności, czas zatrzymać i odeprzeć wrogów Kościoła, cywilizacji i polskości! Czas się podnieść i wyjść odważnie naprzeciw wrogom…
Czytaj dalej >>>

Potrzebujemy pomocyNewsletter

Po zapisaniu się do Newslettera otrzymasz od nas 3 prezenty:
1) 15 tekstów liturgicznych, modlitw i pieśni (łac. i pol.)
2) encyklikę Piusa X "Pascendi dominici gregis"
3) encyklikę Benedykta XVI "Deus caritas est".

Czytelnia

Wyszukaj na stronie

Newsletter

To co najważniejsze prześlemy na Twój e-mail!