Rozwój Tradycji potrzebuje koniecznych środków, także materialnych

Wielkoduszność

Szanowni Państwo!

 

Z całego serca dziękujemy za wielkoduszność i wsparcie, którego doświadczamy od coraz większej liczby osób. Dziękujemy za te drobne wpłaty – ich suma pozwala powoli finansować nasze działania. Ci z Państwa, którzy nas wspierają, wywierają konkretny wpływ na odrodzenie Tradycji katolickiej w Polsce. To za nich odprawiane są w każdym miesiącu tradycyjne Msze św. W lutym tych Mszy było więcej niż zwykle. Stypendia za intencje mszalne to jedna, choc nie jedyna, z form wsparcia księży Tradycji w Polsce, jakiej udziela nasze Centrum. Jest to możliwe dzięki Państwa ofiarom.

 

Za wielkodusznośc i wsparcie naszych działań dziękujemy dziś szczególnie:

 

Pani Krystynie Marii Paschilke

Panu Tadeuszowi Dorosowi

Panu Wojciechowi Krajewskiemu

Panu Jarosławowi Florczykowi

Panu Kornelowi Lewandowskiemu

Panu Janowi Borkowskiemu

Panu Januszowi Gepfertowi

Panu Krzysztofowi Szufladowiczowi

Panu Bartoszowi Gradeckiemu

Pani Teresie Małek

 

 

Bóg zapłać za Państwa otwarte serca i wielkoduszność. Sa one tym bardziej cenne w świecie, którego bolączką jest egoizm i "szukanie swego".

 

W ostatnim czasie, dzięki Państwa wsparciu, zorganizowaliśmy ważne dla tych, którzy wzieli w nich udział, rekolkecje, które prowadził ojciec ze wspólnoty św. Jana z Francji. Uczestnicy rekolekcji - choć nieliczni - sa zgodni, że było to prawdziwe odnawianie ducha!

Zakonczyliśmy też żmudne i kosztowne prace nad polską edycją dzieła prof. Roberto de Mattei "SObór Watykański II. Historia dotąd nieopowiedziana". To ważne dzieło, bardzo potrzebne szczególnie w Polsce. Dzięki Państwa wsparciu będziemy chcieli, by dotarła ona do jak największej liczby kleryków i księży. Dzięki naszej bożonarodzeniowej akcji Tradycyjna Paczka dla Kleryka książka dotrze do 13 kleryków z polskich seminariów. Mamy nadzieję, że szereg obdarowanych przez nas, dzięki Państwa ofiarności, uda się zwiększyć.

Razem z naszą najnowsza książką będzie też rozprowadzany 11 numer Nova et Vetera, tym razem poświęcony zadaniom Tradycji katolickiej we współczesnym świecie. Są w nim tez pierwsze refleksje po abdykacji Ojca św. Magazyn Nova et Vetera trafia do różnych środowisk i jest w nich apostołem tradycji. Dzięki jego lekturze ludzie moga odkrywac piękno tradycyjnej liturgii i wartość Tradycji dla Kościoła i świata.

Jest to mozliwe dzięki OPaństwa wsparciu. Dziękujemy tym, którzy to rozumieją. Prosimy o wielkoduszność i ofiarność! Bez niej nasza instytucja nie będzie mogła się rozwijać, a jest ona potrzebna w Polsce.

 

Wpłaty na rzecz pomocy duszpasterstwu Tradycji w Polsce oraz na rozwój dzieł Tradycji prosimy kierować tu:

 

Centrum Kultury i Tradycji
ul. Powstańców 26/20
05-091 Ząbki

94 2490 0005 0000 4520 5605 1426

jako tytuł przekazu wpisujemy: cele statutowe

 

Bóg zapłać za każdą, najmniejszą choćby ofiarę!

 

Msza po dawnemu...

Tradycja zanegowana

Dekalog

Mszalik

Mity i prawda

Zamów Nova et Vetera

Nasze rekolekcje

rekolekcje

Libri Selecti

Libri Selecti

Summa liturgiae

O nas

Czas na przywrócić prawdziwego ducha łacińskiej cywilizacji i polskości! Koniec bierności, czas zatrzymać i odeprzeć wrogów Kościoła, cywilizacji i polskości! Czas się podnieść i wyjść odważnie naprzeciw wrogom…
Czytaj dalej >>>

Potrzebujemy pomocyNewsletter

Po zapisaniu się do Newslettera otrzymasz od nas 3 prezenty:
1) 15 tekstów liturgicznych, modlitw i pieśni (łac. i pol.)
2) encyklikę Piusa X "Pascendi dominici gregis"
3) encyklikę Benedykta XVI "Deus caritas est".

Czytelnia

Wyszukaj na stronie

Newsletter

To co najważniejsze prześlemy na Twój e-mail!