Rozwijajmy działania edytorskie, edukacyjne i formacyjne

wsparcie

Wciąż przybywa osób, którym bliskie są idee odnowy Kościoła w duchu Tradycji. Wielu z nich wspiera Centrum Kultury i Tradycji. Składamy im najszczersze podziękowania za to, że rozumieją iż organizowanie się i realizacja misji zmierzającej do przywrócenia prawdy w Kościele Katolickim wymaga również środków finansowych. Ten gest znaczy dla nas bardzo dużo!

Oto niektórzy spośród naszych Ofiarodawców:Waldemar z Niewodnicy – 100 zł

Paweł z Warszawy – 160 zł

Marcin z Warszawy – 400 zł

Zdzisław z Rzeszowa – 30 zł

Celina z Gdyni – 30 zł

ks. Wojciech z Poznania – 70 zł

Krzysztof z Rzeszowa – 50 zł

Robert z Grajewa – 30 zł

Bogusława ze Świebodzic – 20 zł

Jan z Warszawy – 50 zł

Wojciech z Łodzi – 200 zł

Marek i Violetta ze Szczecina – 100 złBóg zapłać wszystkim naszym Dobrodziejom!

 

Aby móc organizować rekolekcje, prowadzić nasz portal, wydawać wartościowe publikacje, organizować wykłady i konferencje oraz wspierać kleryków poprzez dostarczanie im publikacji, potrzebne jest większe wsparcie. Same koszty stałe (abonament telefoniczny dla Księży z tradycyjnych zgromadzeń, księgowość oraz opłaty okresowe za portal, projekty graficzne, tłumaczenia,opłaty pocztowe ) to koszt ok. 2000 zł miesięcznie. Brak funduszy na te działania opóźnia te inicjatywy, dlatego dążymy do uzyskania stabilności finansowej z pomocą naszych Darczyńców. Obecnie wsparcie waha się na poziomie 1500 zł miesięcznie, a aby móc rozwijać nasze dzieło i planować działania wydawnicze i edukacyjno-formacyjne, potrzebujemy najmniej 8000 zł miesięcznie. Taka kwota na stabilność finansową. Na pewno jest ona możliwa do osiągnięcia przy zrozumieniu i wielkoduszności nas wszystkich.

Wszystkich prosimy o modlitwę w intencji naszych Ofiarodawców oraz naszej Fundacji. Tych, którzy mają taką możliwość prosimy o ustawienie stałego zlecenia przelewu na poniższe dane:

Centrum Kultury i Tradycji

 

75 2030 0045 1110 0000 0386 6630

Tytułem: „darowizna"

 

Jeszcze raz bardzo dziękujemy za każdy gest wsparcia naszych działań. Zachęcamy do regularnego odwiedzania naszego portalu. Za naszych Dobrodziejów przynajmniej dwa razy w miesiącu odprawiana jest Msza św. Liczymy na Państwa wielkoduszność! Wspierajmy si e nawzajem modlitwą!

Msza po dawnemu...

Tradycja zanegowana

Dekalog

Mszalik

Mity i prawda

Zamów Nova et Vetera

Nasze rekolekcje

rekolekcje

Libri Selecti

Libri Selecti

Summa liturgiae

O nas

Czas na przywrócić prawdziwego ducha łacińskiej cywilizacji i polskości! Koniec bierności, czas zatrzymać i odeprzeć wrogów Kościoła, cywilizacji i polskości! Czas się podnieść i wyjść odważnie naprzeciw wrogom…
Czytaj dalej >>>

Potrzebujemy pomocyNewsletter

Po zapisaniu się do Newslettera otrzymasz od nas 3 prezenty:
1) 15 tekstów liturgicznych, modlitw i pieśni (łac. i pol.)
2) encyklikę Piusa X "Pascendi dominici gregis"
3) encyklikę Benedykta XVI "Deus caritas est".

Czytelnia

Wyszukaj na stronie

Newsletter

To co najważniejsze prześlemy na Twój e-mail!