Rozwijajmy działania edytorskie, edukacyjne i formacyjne

wsparcie

Dziękujemy serdecznie tym, którzy wsparli w ostatnim czasie nasze działania. Pośród osób, które okazały swąwielkoduszność są m.in:

Adam z Nieporętu - 90 zł

Aleksandra z Płocka - 40 zł

Ewa z Wrocławia - 20 zł

Ziemowit z Warszawy - 50 zł

Jarosław z Bełchatowa - 20 zł

Mariusz z Gdyni - 10 zł

Przemysław z Mosiny - 200 zł

Ryszard z Warszawy - 40 zł

 

Same koszty stałe (abonament telefoniczny dla trzech Księży z tradycyjnych zgromadzeń, księgowość oraz opłaty okresowe za portal, projekty graficzne, tłumaczenia, opłaty pocztowe ) to koszt ok. 2000 zł miesięcznie.

Chcemy też powrócić do organizowania regularnych konferencji z cyklu „Zwróćmy się ku Panu!” Rocznica rewolucji protestanckiej będzie okazją by ukazać wartość kontrreformacji w Polsce, jej znaczenia dla kultury Europy; temu zagadnieniu będzie poświęcona kolejna konferencja, którą planujemy na październik br.

 

Dobry oddźwięk miały kolejne edycje Akademii Tradycja i Przyszłość, której celem jest zapoznawanie słuchaczy z podstawami filozofii klasycznej, nauką o cywilizacjach i apologetyką katolicką. Ufamy, że zajęcia uda się uruchomić od jesieni przynajmniej w dwóch miastach w Polsce.

Są też w przygotowaniu kolejne publikacje. Powracamy do edycji biuletynu Nova et Vetera; w opracowaniu jest ksiązka x. Nicolai Bux'a o znaczeniu reformy liturgicznej Benedykta XVI (roboczy tytuł - "Benedykt XVI p papież ducha liturgii") oraz kolejny tom reprintu Wykładu Liturgii Kościoła Katolickiego bł. Antoniego Nowowiejskiego.

Te wszystkie działania wymagają środków finansowych. Będziemy wdzięczni za każdą, nawet niewielką pomoc. Byśmy razem mogli działać dla odnowy kultury katolickiej w Polsce.

Wpłaty prosimy kierować na rachunek:

Centrum Kultury i Tradycji

75 2030 0045 1110 0000 0386 6630

 

Prosimy też o pamięć w modlitwie!

 

Serdeczne Bóg zapłać!

 

 

Msza po dawnemu...

Tradycja zanegowana

Dekalog

Mszalik

Mity i prawda

Zamów Nova et Vetera

Nasze rekolekcje

rekolekcje

Libri Selecti

Libri Selecti

Summa liturgiae

O nas

Czas na przywrócić prawdziwego ducha łacińskiej cywilizacji i polskości! Koniec bierności, czas zatrzymać i odeprzeć wrogów Kościoła, cywilizacji i polskości! Czas się podnieść i wyjść odważnie naprzeciw wrogom…
Czytaj dalej >>>

Potrzebujemy pomocyNewsletter

Po zapisaniu się do Newslettera otrzymasz od nas 3 prezenty:
1) 15 tekstów liturgicznych, modlitw i pieśni (łac. i pol.)
2) encyklikę Piusa X "Pascendi dominici gregis"
3) encyklikę Benedykta XVI "Deus caritas est".

Czytelnia

Wyszukaj na stronie

Newsletter

To co najważniejsze prześlemy na Twój e-mail!