Nowenna do św. Michała Archanioła - dzień szósty

Święty Michale Archaniele, Ty otworzyłeś się na działanie Bożej miłości i bóg zamieszkał w Tobie, a Ty w Bogu. Módl się za nami, aby nasza wiara była czynna przez miłość i przejawiała się w wypełnianiu tego, co nam bóg nakazuje. Abyśmy wzrastali w miłości Bożej – Święty Michale Archaniele i Aniołowie: módlcie się za nami do Boga!

Abyśmy się otwierali w pełni na miłość Bożą, która rozlewa w nas Duch Święty – Święty Michale Archaniele i Aniołowie: módlcie się za nami do Boga!

Abyśmy kochali Boga cała pojemnością naszej natury ludzkiej – Święty Michale Archaniele i Aniołowie: módlcie się za nami do Boga!

Abyśmy miłowali Pana boga nade wszystko i naszych braci tak, jak nas miłuje Jezus Chrystus– Święty Michale Archaniele i Aniołowie: módlcie się za nami do Boga!

Abyśmy miłując Chrystusa Pana, wyrzekali się dla Niego wszystkiego, co posiadamy – Święty Michale Archaniele i Aniołowie: módlcie się za nami do Boga!

Aby miłość Boga była źródłem wszystkich naszych poczynań w życiu rodzinnym i społecznym – Święty Michale Archaniele i Aniołowie: módlcie się za nami do Boga!

Abyśmy w każdej chwili wykonywali dobro, do którego Bóg nas wzywa – Święty Michale Archaniele i Aniołowie: módlcie się za nami do Boga!

Abyśmy nasze uczucia i emocje poddawali wierze, która działa przez miłość – Święty Michale Archaniele i Aniołowie: módlcie się za nami do Boga!

Aby dzieci i młodzież żyjąc w środowisku rodzin chrześcijańskich wzrastali w miłości Boga i bliźniego – Święty Michale Archaniele i Aniołowie: módlcie się za nami do Boga!

Aby nasza miłość do Boga przejawiała się w zachowywaniu Bożych przykazań – Święty Michale Archaniele i Aniołowie: módlcie się za nami do Boga!

Abyśmy z miłości do Boga znosili krzywdy, przeciwności i cierpienia – Święty Michale Archaniele i Aniołowie: módlcie się za nami do Boga!

Abyśmy usiłowali wchodzić w miłość, jaką Chrystus Pan ma wobec wszystkich ludzi i każdego z nas – Święty Michale Archaniele i Aniołowie: módlcie się za nami do Boga!

Abyśmy na każda chwilę życia patrzyli jak na okazję do wzrostu w miłości Boga i bliźniego – Święty Michale Archaniele i Aniołowie: módlcie się za nami do Boga!

Modlitwa do św. Michała Archanioła

Święty Michale Archaniele,
wspomagaj nas w walce,
a przeciw niegodziwości
i zasadzkom złego Ducha
bądź nam obroną.
Oby go Bóg pogromić raczył,
o to prosimy,
a Ty, wodzu niebieskich zastępów.
Szatana i inne złe duchy,
które na zgubę dusz ludzkich
po tym świecie krążą,
Mocą Bożą strąć do piekła. Amen

Msza po dawnemu...

Tradycja zanegowana

Dekalog

Mszalik

Mity i prawda

Zamów Nova et Vetera

Nasze rekolekcje

rekolekcje

Libri Selecti

Libri Selecti

Summa liturgiae

O nas

Czas na przywrócić prawdziwego ducha łacińskiej cywilizacji i polskości! Koniec bierności, czas zatrzymać i odeprzeć wrogów Kościoła, cywilizacji i polskości! Czas się podnieść i wyjść odważnie naprzeciw wrogom…
Czytaj dalej >>>

Potrzebujemy pomocyNewsletter

Po zapisaniu się do Newslettera otrzymasz od nas 3 prezenty:
1) 15 tekstów liturgicznych, modlitw i pieśni (łac. i pol.)
2) encyklikę Piusa X "Pascendi dominici gregis"
3) encyklikę Benedykta XVI "Deus caritas est".

Czytelnia

Wyszukaj na stronie

Newsletter

To co najważniejsze prześlemy na Twój e-mail!