Nie żyje x. Ignacio Barreiro. Zmarł w Wielki Czwartek

Ignacio Barreiro

Każdego, kto go znał uderzały dwie rzeczy: skromność i pokora połączone z niezwykłą inteligencją i wiedzą. Urugwajczyk, dyplomata tego kraju zaangażowany w działania antykomunstyczne, pracował w agendach ONZ w Nowym Jorku. Kapłanem zostałw wieku 40 lat, w 1987 roku. Był związany z ruchami obrony życia w Stanach Zjednoczonych, a od września 1998 roku był dyrektorem rzymskiego Biura Human Life International.

Swoje kapłaństwo realizował sprawując tradycyjną formę rzymskiej liturgii; w swoim pokornym kapłaństwie nigdy nie przyjął jako w pełni legalnej odnowionej liturgii mszy św. Jako kapłan i świetny teolog dobrze wiedział, która z tych form jest doskonalsza.

Przez zasługi Męki i Śmierci naszego Pana, Jezusa Chrystusa, przez owoce Jego Zmartwychwstania, niech x. Ignacio śpiewa hym wiecznej chwały w Niebie!

Msza po dawnemu...

Tradycja zanegowana

Dekalog

Mszalik

Mity i prawda

Zamów Nova et Vetera

Nasze rekolekcje

rekolekcje

Libri Selecti

Libri Selecti

Summa liturgiae

O nas

Czas na przywrócić prawdziwego ducha łacińskiej cywilizacji i polskości! Koniec bierności, czas zatrzymać i odeprzeć wrogów Kościoła, cywilizacji i polskości! Czas się podnieść i wyjść odważnie naprzeciw wrogom…
Czytaj dalej >>>

Potrzebujemy pomocyNewsletter

Po zapisaniu się do Newslettera otrzymasz od nas 3 prezenty:
1) 15 tekstów liturgicznych, modlitw i pieśni (łac. i pol.)
2) encyklikę Piusa X "Pascendi dominici gregis"
3) encyklikę Benedykta XVI "Deus caritas est".

Czytelnia

Wyszukaj na stronie

Newsletter

To co najważniejsze prześlemy na Twój e-mail!