Nauka prawd wiary ze Świętym Tomaszem z Akwinu. Już wkrótce

Pegues

Nie tak dawno informowaliśmy Państwa o planowanym wydaniu niezwykłej ksiązki: Katechizmu Katolickiego według Summy Teologicznej św. Tomasza z Akwinu.Każdy, kto ma choc pobieżne pojęcie o stanie współczesnej mysli katolickiej, a także dostzrega powazny niedostatek wiedzy religijnej wśród wiernych wie, jak bardzo potrzebna jest pilna praca nad zmianą tego stanu rzeczy. Dlatego przygotowywany katechizm jest tak bardzo potrzebny. Z radością możemy poinformować Państwa, że juz w II połowie października trafi na księgarskie półki. W tej chwili trwają ostatnie prace edytorskie.

Wiążą się one z niemałymi wydatkami - trzeba opłacić prace translatorską, korektorską, redakcyjną, wreszcie prace graficzne. Suma tych opłat to niewiele mniej niż 15 tys złotych. Część z nich (w kwocie 5800) złotych jest już opłacona. Zapłacenie tej niemałej kwoty było mozliwe dzięki wsparciu naszych Dobrodziejów, którym w tym miejscu serdecznie chcemy podziękować za ofiarnośc na rzecz odnowy katolickiego myślenia i ożywienia wiary zgodnej z Tradycją.

Należą do nich między innymi:

Pani Ewa Pytel

Pani Emilia Pałęga

Pani Grażyna Zakrzewska

Pani Izabela Kluska

x. Andrzej Kijek

Pan Marek Modrzejewski

Pan Michał Palczewski

Pan Marcin Wolski

Bóg zapłać wszystkim za hojność i wielkodusznośc. To cnoty ludzi szlachetnych, nieco dzis zapomniane;na szczęście wciąż znajdują sie ludzie, którzy je posiadają.

Wciąż jednak potrzebujemy środków, by ta ksiązka mogła sie ukazać. Wsparcie jest tym bardziej potrzebne, że równolegle są prowadzone prace nad innymi publikacjami: II wydaniem ksiązki x. Grzegorza Śniadocha Msza św. Trydencka. Mity i prawda, kolejnym tomem Wykładu Liturgii Kościoła Katolickiego, oraz monografią Józefa kard. Siri Getsemani.

Dlatego zwracamy sie z prośbą o wsparcie naszego Funduszu Wydawniczego. Każda kwota przekazana na ten cel jest cenną pomocą. Dzięki Państwa wsparciu mogą być przywrócone ksiązki ważne, bez których nie sposób realizowac katolicka odnowę w neopogańskim świecie.

Dla tych, którzy chcą się przyłaczyć się do naszych Dobrodziejów i wesprzeć nasza działalność edytorską, podajemy nuer konta, na który można wpłacac darowizny:

Centrum Kultury i Tradycji
ul. Powstańców 26/20
05-091 Ząbki
94 2490 0005 0000 4520 5605 1426

Z dopiskiem: Fundusz Wydawniczy (jeśli ktoś nie życzy sobie publikacji na liście Wspierających Fundusz – prosimy o dopisanie dodatkowo: „bez publikacji”).

Bóg zapłać za pomoc w kształtowaniu katolickiej kultury! Każda wpłata to duża pomoc!

 

 

 

 

 

Msza po dawnemu...

Tradycja zanegowana

Dekalog

Mszalik

Mity i prawda

Zamów Nova et Vetera

Nasze rekolekcje

rekolekcje

Libri Selecti

Libri Selecti

Summa liturgiae

O nas

Czas na przywrócić prawdziwego ducha łacińskiej cywilizacji i polskości! Koniec bierności, czas zatrzymać i odeprzeć wrogów Kościoła, cywilizacji i polskości! Czas się podnieść i wyjść odważnie naprzeciw wrogom…
Czytaj dalej >>>

Potrzebujemy pomocyNewsletter

Po zapisaniu się do Newslettera otrzymasz od nas 3 prezenty:
1) 15 tekstów liturgicznych, modlitw i pieśni (łac. i pol.)
2) encyklikę Piusa X "Pascendi dominici gregis"
3) encyklikę Benedykta XVI "Deus caritas est".

Czytelnia

Wyszukaj na stronie

Newsletter

To co najważniejsze prześlemy na Twój e-mail!