Msze za naszych Dobrodziejów

Podziękowania

Z całego serca dziękujemy tym, którzy wspierają niełatwą posługę naszego Centrum. Wszystkie środki są przeznaczane na cele statutowe: popularyzację Tradycji, wydawanie wartościowych publikacji, finansowe wsparcie księży posługujących dla wspólnot tradycji.Środków ciągle brakuje, nawet na pokrycie zwyczajnych, codziennych wydatków, takich jak opłacenie rachunków telefonicznych za telefony używane w duszpasterstwie, czy zobowiązań wobec drukarni, w której są drukowane nasze publikacje. Trzeba tez wspomnieć o opłatach za składy graficzne i tłumaczenia przygotowywanych publikacji - to też, mimo oszczędności i niskich relatywnie opłat, rodzi koszty, z którymi musimy sobie na bieżąco poradzić. W grudniu spłacając należnoci drukarni za druk Nova et Vetera, opłacając usługi zewnętrzne (tłumacz, grafik, korektor), oraz wspierając działania duszpasterskie tradycyjnych księży, musieliśmy zapłacić ponad 6000 zł. Wciąż mamy zobowiązania wobec drukarni i wciąż pojawiają się nowe, związane choćby z przygotowanymi publikacjami; chcielibyśmy też większymi kwotami wspierać księży i kleryków. Dlatego dziękujemy za zrozumienie i wsparcie, którego Państwo udzielają prowadzonym przez nas inicjatywom. Najbliższe Msze św. za naszych Dobrodziejów zostaną odprawione 3 i 4 stycznia, następne na początku lutego. Ma w nich udział każdy, kto wspiera finansowo działana CKiT. Tutaj informacja, jak można dołaczyć do wspierających CKiT, czyli Tradycję w Polsce.

 

A dziś za wsparcie dziękujemy szczególnie:

Pani Teresie Świątek

Panu Marcinowi Mirońskiemu

Państwu Marii i Andrzejowi Dajkom

Panu Ryszardowi Tomaszewskiemu

Panu Pawłowi Pojawie

Pani Annie Szmiel

Panu Tadeuszowi Dorosowi

Pani Justynie Kurlendzie

Panu Ziemowitowi Ziemieniewiczowi

Panu pawłowi Rytlewskiemu

 

Serdeczne Bóg Zapłać! Każde, nawet niewielkie, wsparcie to nieoceniona pomoc dla naszych działań i dla rozwoju Tradycji katolickiej!

 

 

Msza po dawnemu...

Tradycja zanegowana

Dekalog

Mszalik

Mity i prawda

Zamów Nova et Vetera

Nasze rekolekcje

rekolekcje

Libri Selecti

Libri Selecti

Summa liturgiae

O nas

Czas na przywrócić prawdziwego ducha łacińskiej cywilizacji i polskości! Koniec bierności, czas zatrzymać i odeprzeć wrogów Kościoła, cywilizacji i polskości! Czas się podnieść i wyjść odważnie naprzeciw wrogom…
Czytaj dalej >>>

Potrzebujemy pomocyNewsletter

Po zapisaniu się do Newslettera otrzymasz od nas 3 prezenty:
1) 15 tekstów liturgicznych, modlitw i pieśni (łac. i pol.)
2) encyklikę Piusa X "Pascendi dominici gregis"
3) encyklikę Benedykta XVI "Deus caritas est".

Czytelnia

Wyszukaj na stronie

Newsletter

To co najważniejsze prześlemy na Twój e-mail!