Lawendowa mafia w Kościele

Lawendowa Mafia

To, co może bezpowrotnie zniszczyć struktury Kościoła Katolickiego, to subkultura homoseksualna funkcjonująca w jego własnych szeregach. Piszemy o tym, o czym milczą inni.

Od 2005 r. w Kościele obowiązuje instrukcja nakazująca odrzucanie kandydatur do seminariów i święceń osób o skłonnościach homoseksualnych. Mimo wszystko nie jest ona przestrzegana, takim osobom wciąż udaje się zostawać księżmi dzięki części kleru wspierającego subkulturę gejowską.

Żegnajcie, dobrzy ludzie

Skalę problemu doskonale ukazuje wydana niedawno w Polsce książka pt. „Żegnajcie dobrzy ludzie” autorstwa dziennikarza śledczego Michaela S. Rose, ukazująca dominację tendencji homoseksualnych w seminariach duchownych w Stanach Zjednoczonych. Efekt kilkuletniego śledztwa, setek rozmów i opisanych przypadków jest bulwersujący. Ukazuje on faktyczny rozkład moralny, dotykający system edukacji duchownych katolickich w tym kraju.

Gdy w latach 50. Bella V. Dodd wyznała, przed Komisją do spraw Działalności Antyamerykańskiej, że komuniści pchnęli do kapłaństwa rzeszę homoseksualnych mężczyzn, aby otrzymując święcenia zostawali prałatami oraz biskupami i prowadząc podwójne życie niszczyli Kościół Katolicki od środka, można było wierzyć lub nie. Jednak eksplozja skandali pedofilskich, zamknięcie wielu czołowych seminariów duchownych, miliardowe odszkodowania wypłacone ofiarom przestępstw, a wreszcie wiarygodne świadectwa seminarzystów, dowodzą, że strategia komunistów odniosła oczekiwany skutek.

To, co najbardziej szokuje w książce Michaela S. Rose to skala problemu. Według przytaczanych danych homoseksualistami w amerykańskim Kościele może być nawet połowa kleru. Nie chodzi o orientację seksualną, która sama w sobie przecież grzeszna nie jest. Chodzi o to, że są to homoseksualiści czynni, prowadzący podwójne życie i wszczepiający swą hedonistyczną ideologię w codzienność Kościoła.

Trudno uwierzyć, że nowi adepci traktowani są jak „świeże mięso” dla starszych alumnów i kryjących ich dziekanów, rektorów i biskupów. Nie do pomyślenia jest, gdy władze uczelni przymykają oko na molestowanie, wykorzystywanie seksualne i gwałty. Tolerują nie tylko wspólne oglądanie homoseksualnego porno, umizgi o podtekście erotycznym, ale także sytuacje, gdy wykładowcy wspólnie ze studentami wieczorami zdejmują koloratki, ubierają skóry i robą tournee po gejowskich barach, kończąc nierzadko w łóżku z przypadkowo poznanymi osobami. Najgorsze, że nie dotyczy to jednego czy dwóch seminariów lecz legionu.

Całość czytaj na codzienna.pl

Msza po dawnemu...

Tradycja zanegowana

Dekalog

Mszalik

Mity i prawda

Zamów Nova et Vetera

Nasze rekolekcje

rekolekcje

Libri Selecti

Libri Selecti

Summa liturgiae

O nas

Czas na przywrócić prawdziwego ducha łacińskiej cywilizacji i polskości! Koniec bierności, czas zatrzymać i odeprzeć wrogów Kościoła, cywilizacji i polskości! Czas się podnieść i wyjść odważnie naprzeciw wrogom…
Czytaj dalej >>>

Potrzebujemy pomocyNewsletter

Po zapisaniu się do Newslettera otrzymasz od nas 3 prezenty:
1) 15 tekstów liturgicznych, modlitw i pieśni (łac. i pol.)
2) encyklikę Piusa X "Pascendi dominici gregis"
3) encyklikę Benedykta XVI "Deus caritas est".

Czytelnia

Wyszukaj na stronie

Newsletter

To co najważniejsze prześlemy na Twój e-mail!