"Czy Polacy powinni mieć dostęp do broni palnej?" Spotkanie w Lublinie

dostęp do broni

W poniedziałek, 23 listopada, o godzinie 18.00 w siedzibie Zarządu Regiunu NSZZ Solidarność w Lublinie, przy ul. Królewskiej 3 odbędzie się spotkanie w ramach Klubu „Polonia Christiana”, współorganizowane przez Centrum Kultury i Tradycji Wiedeń 1683. Temat spotkania: "Czy Polacy powinni mieć dostęp do broni palnej?" Na to pytanie odpowie gość Klubu Jacek Hoga, prezes fundacji Ad Arma.

W trakcie spotkania omówione zostaną prawne, etycznie i cywilizacyjne aspekty dostępu do broni. Zagadnienie jest szczególnie istotne i interesujące w obliczu rosnących na świecie zagrożeń, wobec których Polacy, jeden z najsłabiej uzbrojonych narodów Europy, mogą okazać się bezradni.

Na wszystkie pytania związane z dostępem do broni odpowie Jacek Hoga, strzelec sportowy, trener szermierki historycznej, myśliwy, prezes fundacji Ad Arma propagującej prawo do obrony życia przed napaścią oraz prawo do posiadania broni.

Wstęp wolny!

Zapraszamy!

 
Msza po dawnemu...

Tradycja zanegowana

Dekalog

Mszalik

Mity i prawda

Zamów Nova et Vetera

Nasze rekolekcje

rekolekcje

Libri Selecti

Libri Selecti

Summa liturgiae

O nas

Czas na przywrócić prawdziwego ducha łacińskiej cywilizacji i polskości! Koniec bierności, czas zatrzymać i odeprzeć wrogów Kościoła, cywilizacji i polskości! Czas się podnieść i wyjść odważnie naprzeciw wrogom…
Czytaj dalej >>>

Potrzebujemy pomocyNewsletter

Po zapisaniu się do Newslettera otrzymasz od nas 3 prezenty:
1) 15 tekstów liturgicznych, modlitw i pieśni (łac. i pol.)
2) encyklikę Piusa X "Pascendi dominici gregis"
3) encyklikę Benedykta XVI "Deus caritas est".

Czytelnia

Wyszukaj na stronie

Newsletter

To co najważniejsze prześlemy na Twój e-mail!