Bp Atanazy Schneider odprawi Mszę św. pontyfikalną w Poznaniu

Msza pontyfikalna w Poznaniu

W środę, 16 października 2013r. o godzinie 19:15 w kościele św. Antoniego Padewskiego przy ulicy Franciszkańskiej 2 w Poznaniu (Wzgórze Przemysła, Sanktuarium Matki Bożej w Cudy Wielmożnej, Pani Poznania) odprawiona zostanie Msza Św. Pontyfikalna w Nadzwyczajnej Formie Rytu Rzymskiego. Celebransem będzie Jego Ekscelencja Biskup Athanasius Schneider, biskup pomocniczy diecezji Astana w Kazachstanie.

Po Mszy Świętej serdecznie zapraszamy na spotkanie z Księdzem Biskupem Athanasiusem Schneiderem, które rozpocznie się ok. godziny 21.00 w Kapitularzu Fary Poznańskiej.

Jego Ekscelencja Biskup Schneider jest znanym obrońcą czci dla Najświętszego Sakramentu. Osoby chcące zapoznać się z sylwetką naszego Czcigodnego Gościa zachęcamy do przeczytania wywiadu, którego Ksiądz Biskup udzielił niedawno dla czasopisma Polonia Christiana. Wywiad jest dostępny na naszej stronie.

Msza po dawnemu...

Tradycja zanegowana

Dekalog

Mszalik

Mity i prawda

Zamów Nova et Vetera

Nasze rekolekcje

rekolekcje

Libri Selecti

Libri Selecti

Summa liturgiae

O nas

Czas na przywrócić prawdziwego ducha łacińskiej cywilizacji i polskości! Koniec bierności, czas zatrzymać i odeprzeć wrogów Kościoła, cywilizacji i polskości! Czas się podnieść i wyjść odważnie naprzeciw wrogom…
Czytaj dalej >>>

Potrzebujemy pomocyNewsletter

Po zapisaniu się do Newslettera otrzymasz od nas 3 prezenty:
1) 15 tekstów liturgicznych, modlitw i pieśni (łac. i pol.)
2) encyklikę Piusa X "Pascendi dominici gregis"
3) encyklikę Benedykta XVI "Deus caritas est".

Czytelnia

Wyszukaj na stronie

Newsletter

To co najważniejsze prześlemy na Twój e-mail!