Serdeczne Bóg zapłać!

 

Wielkie Bóg zapłać za wsparcie, którego coraz więcej osób spośród Państwa nam udziela! Bez niego nie byłoby możliwe realizowanie naszych działań. Państwa ofiarność pozwala na podejmowanie działań, które służą umacnianiu i propagowaniu Tradycji katolickiej, wspieraniu zaangażowania duszpasterskiego księży służących Tradycji w Polsce, oraz rozwijaniu dziedzictwa narodowego. Pośród odwiedzających naszą stronę przybywa ludzi dobrej woli, takich, którzy swoje wsparcie dla spraw ważnych okazują w sposób konkretny, podejmując czasem mniejszą, czasem większą, ofiarę finansową. Bardzo o to wsparcie prosimy. Z wielu kwot małych składają się kwoty, które pozwalają na realizowanie naszych poważnych zobowiązań materialnych. Bez wsparcia z Państwa strony nie moglibyśmy ich pokrywać. Dziś za okazaną CKiT wielkoduszność oraz zrozumienie dziękujemy szczególnie:

 

Panu Grzegorzowi Rumatowskiemu

Panu Andrzejowi Dajkowi

Panu Janowi Sokołowskiemu

Panu Wojciechowi Krajwskiemu

Panu Markowi Psujkowi

Panu Markowi Pogodzińskiemu

Pani Krystynie Bonczar

Pani Alicji Pawłowskiej

 

 

 

Serdecznie Bóg zapłać!

Przypominamy też, że za naszych Dobroczyńców przynajmniej dwa razy w miesiącu jest sprawowana Msza św. Msze odprawia jeden z kapłanów Instytutu Dobrego Pasterza!

 

 

 

 

 

Oprócz wspierania księży i kleryków, stawiamy sobie za cel odbudowę katolickiej kultury przez wartościowe publikacji

 

Naszym, a zatem i Państwa staraniem ukazał się III tomWykładu Liturgii Kościoła Katolickiego bł abpa Antoniego Nowowiejskiego, Przygotowujemy do wydania głośną na świecie książkę prof. Roberto de Mattei „Sobór Watykański II. Nieopowiedziana historia”, czekaja też kolejne publikacje, w tym Msza św. trydencka. Mity i Prawda x. Grzegorza Śniadocha IBP. Czy, specjalnie dla dzieci opracowana książeczka o Mszy św.

 

Nasze przedsięwzięcia nie są z natury rzeczy komercyjne. Nasze książki wymagają wsparcia finansowego, bowiem ich odbiorca to elitarna grupa i trudno liczyć na duże zyski ze sprzedaży.

Dlatego liczymy na wsparcie każdego z tych, którzy mają szlachetne serca, którym bliska jest sprawa Tradycji katolickiej i tożsamości narodu polskiego.

 

Raz jeszcze: serdeczne Bóg zapłać! Dla tych, którzy nas wspierają.

 

 

 

 

Prosimy gorąco o wsparcie CKiT w realizacji jego celów statutowych. Można to zrobić wpierając nasz Fundusz Wydawniczy lub po prostu wpłacając dowolną kwotę na rachunek bankowy Centrum:

 

 

Centrum Kultury i Tradycji

ul. Powstańców 26/20

05-091 Ząbki

Alior Bank: 94 2490 0005 0000 4520 5605 1426

jako tytuł przelewu należy wpisać, w zależności od przeznaczenia datku „cele statutowe”, „Fundusz Wydawniczy”, lub „wsparcie dla IBP”

 

 

Msza po dawnemu...

Tradycja zanegowana

Dekalog

Mszalik

Mity i prawda

Zamów Nova et Vetera

Nasze rekolekcje

rekolekcje

Libri Selecti

Libri Selecti

Summa liturgiae

O nas

Czas na przywrócić prawdziwego ducha łacińskiej cywilizacji i polskości! Koniec bierności, czas zatrzymać i odeprzeć wrogów Kościoła, cywilizacji i polskości! Czas się podnieść i wyjść odważnie naprzeciw wrogom…
Czytaj dalej >>>

Potrzebujemy pomocyNewsletter

Po zapisaniu się do Newslettera otrzymasz od nas 3 prezenty:
1) 15 tekstów liturgicznych, modlitw i pieśni (łac. i pol.)
2) encyklikę Piusa X "Pascendi dominici gregis"
3) encyklikę Benedykta XVI "Deus caritas est".

Czytelnia

Wyszukaj na stronie

Newsletter

To co najważniejsze prześlemy na Twój e-mail!