Bardzo potrzebny "Mszalik dla dzieci" przygotowany przez CKiT

Mszalik

W "mszach trydenckich" uczestniczy coraz więcej rodzin wraz z potmostwem, czasem bardzo licznym potomstwem. Do tej pory brakowało "mszalika dla dzieci". Nasze Centrum opracowało taki "Mszalik" - pobożne, czytelne wprowadzenie w Misterium Ofiary, które będzie pomocne dla dzieci w wieku od lat pięciu wzwyż. Teksty, będące komentarzem do pięknych ilustracji, powstały w oparciu o rozmowy i wyjaśnienia, jakie rodzice czynią małym dzieciom uczęszczającym na tradycyjną liturgię. Komentarze zostały sprawdzone i skorygowane przez kapłanów odprawiających "starszą" mszę.

Kazdy, kto wesprze nasze prace nad "Mszalikiem..." a także zechce właczyć się w jego rozpowszechnianie, otrzyma dwa egzemplarze "Mszalika..." i bieżący numer Nova et Vetera. Wsparcie tych działań to wpłata 60 zł na wybrany rachunek wydawcy:

 

Centrum Kultury i Tradycji

ul. Powstańców 26/20

05-091 Ząbki

 

75 2030 0045 1110 0000 0386 6630

 

94 2490 0005 0000 4520 5605 1426

 

Jako tytuł przelewu proszę wpisać "mszalik dla dzieci". Osoby wpłacające powyżej 100 zł otrzymają dodatkową ksiązkę z księgarni "Libri Selecti"

Msza po dawnemu...

Tradycja zanegowana

Dekalog

Mszalik

Mity i prawda

Zamów Nova et Vetera

Nasze rekolekcje

rekolekcje

Libri Selecti

Libri Selecti

Summa liturgiae

O nas

Czas na przywrócić prawdziwego ducha łacińskiej cywilizacji i polskości! Koniec bierności, czas zatrzymać i odeprzeć wrogów Kościoła, cywilizacji i polskości! Czas się podnieść i wyjść odważnie naprzeciw wrogom…
Czytaj dalej >>>

Potrzebujemy pomocyNewsletter

Po zapisaniu się do Newslettera otrzymasz od nas 3 prezenty:
1) 15 tekstów liturgicznych, modlitw i pieśni (łac. i pol.)
2) encyklikę Piusa X "Pascendi dominici gregis"
3) encyklikę Benedykta XVI "Deus caritas est".

Czytelnia

Wyszukaj na stronie

Newsletter

To co najważniejsze prześlemy na Twój e-mail!